Wycieczki autokarowe po Polsce z Tripilo - znana marka, nowe cele

Tripilo to marka, która narodziła się naturalnie i jest odzwierciedleniem potrzeb i pragnień naszych dotychczasowych pasażerów.
Organizując przewóz osób od dekady jako firma NAWROCKI GROUP, mieliśmy wielokrotnie szansę na poznanie podróżniczych aspiracji osób w różnym wieku. Tripilo jest więc dzieckiem sukcesu i rozwoju naszej floty oraz organizowanych przez nas wyjazdów.

Wycieczki szkolne i wyjazdy zorganizowane - każdy ma w sobie podróżnika

Spontaniczne wędrówki lub napięty harmonogram zwiedzania, z nowo poznanymi osobami lub w małej grupie przyjaciół, z rodziną lub z kumplami z pracy, w młodości lub na emeryturze. Każdy podróżuje tak jak lubi, dlatego wyjazdy zorganizowane przez Tripilo są dostosowane do różnych grup osób:

  • wycieczki autokarowe po Polsce,
  • wycieczki szkolne,
  • wycieczki dla seniorów,
  • wycieczki autokarowe po Polsce dla firm,
  • pielgrzymki,
  • wyjazdy indywidualne

Wycieczki autokarowe po Polsce to doskonała alternatywa dla dalekich podróży.

Nasz kraj to niekończące się zasoby miejsc nie tylko pięknych, ale też przepełnionych historią, tradycją i… rozrywką! Wyjazdy zorganizowane są więc doskonałą okazją do odłożenia rutynowej codzienności na bok – to my zatroszczymy się o Was i zapełnimy Wasz wolny czas.

Dodatkowo dla dzieci (nie tylko na wycieczkach szkolnych), studentów oraz seniorów przygotowaliśmy propozycję zniżek.

Grupa nieznających się wcześniej osób zebranych w popularnym punkcie miasta, które po dwóch dniach stają się nierozłącznymi kompanami.

Spragnieni odpoczynku uczniowie, radośnie planujący wieczorną posiadówkę po powrocie ze zwiedzania stolicy. Ciekawi świata seniorzy, którzy na emeryturze wreszcie mają wystarczająco dużo czasu na nieograniczoną obowiązkami turystykę. Brzmi znajomo? To tylko niektóre z historii towarzyszących organizowanym przez nas wycieczkom autokarowym po Polsce. A jak potoczy się Twój wyjazd zorganizowany przez Tripilo?

Zorganizowane wycieczki autokarowe to dla nas okazja to podziękowania za zaufanie, jakim obdarzają nas pasażerowie.

Żeby go nie zawieść, dostosowujemy wycieczki szkolne, firmowe, indywidualne czy wycieczki dla seniorów do popularnych trendów, a równocześnie dodajemy od siebie nutę oryginalności. Podróż może być dzięki temu niezapomniana dla każdego pasażera!