Animowana wycieczka zabytkowym tramwajem

Szpycnij, bimba jedzie!

Napędzany wiedzą i dobrą zabawą tramwaj mknie przez piękny i malowniczy Poznań. Nie ma w nim miejsca na lury i bręczenie. Za sterami konduktor kasuje bilety, dogląda pasażerów i bawi opowieściami o Poznaniu. Za oknem przemyka św. Marcin, a z Katedry wyglądają św. Piotr i Paweł. Widać zielony brzeg Malty i pilnych matematyków w Zamku Cesarza.

Jak wytłumaczyć gościom z zagranicy, czym było Powstanie Wielkopolskie albo czym w PRL były kartki na żywność przy Okrąglaku?

My robimy to za pomocą tajemniczych przedmiotów związanych z Poznaniem. Przedmioty te goście wypakowują w konkretnych miejscach, a przewodnik wyjaśnia, jaki jest ich związek z miastem i daną lokalizacją.

Łącznie do dyspozycji jest 5 modeli zabytkowych tramwajów z liczbą miejsc siedzących od 27 do 60. Każdy wyposażony jest w nagłośnienie i ogrzewanie.


Słodka opcja – rogale marcińskie

Podczas przejazdu wzdłuż legendarnej ulicy Święty Marcin, obok kościoła Św. Marcina, opowiemy legendę o tym, jak Św. Marcin odwiedził Poznań oraz skąd się wzięła tradycja wypieku rogala świętomarcińskiego. Jest to idealny moment, aby do tajemniczej paczki dołączyć świeże i pachnące rogale świętomarcińskie . Będzie to niezapomniane turystyczne przeżycie angażujące wszystkie zmysły – węchu, wzroku, dotyku i smaku. Gorąco polecamy – uczestnikom zawsze się podoba.


Wycieczka Bimbą po Poznaniu to:

  • Przejażdżka zabytkowym tramwajem.
  • Zwiedzenie najważniejszych zabytków i atrakcji Poznania w zaledwie 1.5 godziny, bez względu na pogodę i korki. Trasę wycieczki planujemy indywidualnie, przy czym zawsze wiedzie ona przez najważniejsze atrakcje turystyczne w mieście:

– Katedra na Ostrowie Tumskim

– Zamek Cesarski i Dzielnica Cesarska

– Plac Wolności i ul. 27 Grudnia

– Święty Marcin

– Malta

– Most Rocha

  •  Animator w roli konduktora, który w ciekawy sposób przekazuje wiedzę

 

DOSTĘPNE JĘZYKI
-PL, ENG, DE, RUS

SPRAWDŹ INNE WYCIECZKI DLA FIRM