Zwiedzanie Poznania z  przewodnikiem nie z tej epoki

Wycieczki w Czasie to niezapomniana podróż po historii Poznania, prowadzona przez przewodników o niezwykłym kunszcie aktorskim. Zamiast standardowego oprowadzania, dostarczamy autentyczne przeżycia z dawnych epok, aby Twoje zwiedzanie było nie tylko edukacyjne, ale i pełne emocji.

Nasi przewodnicy nie z tej epoki przeniosą Was w inny wymiar czasowy, prezentując historię miasta w niepowtarzalny sposób. Wyobraź sobie przewodnika przebranego w strój … powiedzmy szlachcica z pozłacaną szablą, który opowie o burzliwych bitwach i hulankach pod ratuszem, czy też piękną Piastunkę w tajemniczych talizmanach, odsłaniającą ślady minionego pogaństwa . Oto w skrócie Wycieczki w Czasie.

Nie chcesz sztampy? Oto alternatywa! Nasze Wycieczki w Czasie są stworzone dla tych, którzy pragną czegoś więcej niż standardowego przewodnika. To podróż, która zaskoczy Cię nietuzinkowymi opowieściami, przykuwając uwagę swoją autentycznością i efektem „wow”. Naszym celem jest nie tylko przekazanie informacji, ale także pozostawienie trwałego śladu w pamięci gości.

Szukasz nietypowej atrakcji dla gości firmowych, zwłaszcza z odległych krajów? Wycieczki w Czasie są idealnym wyborem, gwarantującym unikalne doznania i pozostawiającym po sobie niezapomniane wspomnienia. Każda wizyta w Poznaniu staje się podróżą przez historię, która łączy zabawę, emocje i edukację w niepowtarzalny sposób.

Uwierz nam: strój, rekwizyty oraz odpowiednia narracja przewodnika odgrywającego rolę, o wiele bardziej zaciekawi grupę niż suchy komentarz. Taka forma zwiedzania z przewodnikiem wprowadzi Ciebie w klimat danego miejsca i epoki, a przez to lepiej przemówi do Twojej wyobraźni. Jest to szczególnie ważne przy grupach obcokrajowców, którym nieznane są pojęcia, takie jak szlachta, wolna elekcja czy Piastowie.

Zobaczysz to samo, ale inaczej.

Oprowadzimy Ciebie i Twoją grupę po najczęściej odwiedzanych miejscach Poznania, tj.

  • po Ostrowie Tumskim i po wnętrzach Katedry Poznańskiej
  • po Starym Rynku z pięknym, renesansowym ratuszem,
  • po Poznańskiej Farze – perełce baroku w Poznaniu
  • po średniowiecznym Zamku Przemysła.
  • Oczywiście nie zabraknie symbolu Poznania, słynnych poznańskich koziołków.

 

Jednym słowem, dostaniesz tradycyjną wycieczkę z przewodnikiem, ale w dużo ciekawszej oprawie.

 

Co otrzymasz w ramach Wycieczki w Czasie:

  • Przewodnika w stroju (dostępne języki to PL, ENG, DE, ESP, IT, FR, RUS)
  • 2h lub 3h zwiedzania Poznania – do wyboru
  • Animacje i scenki z uczestnikami wycieczki
  • Nielimitowane sesje foto z przewodnikami:)
  • Niezapomniane wspomnienia z wycieczki

Sprawdź inne wycieczki